-19%
Top

Matrac Climate Balance 180x200cm

Bežná cena 990,00 € Špeciálna cena 799,00 €

30 centimetrov vysoký, stredne tvrdý matrac. Vysoko odolná pena a husté pružiny vytvárajú mimoriadne pohodlie. Klimatické vlákno obsahuje milióny mikrokapsúl, ktoré sa neustále prispôsobujú telesnej teplote. Matrac je obojstranný - hrejivá a chladivá strana zabezpečujú maximálny komfort spánku v každom ročnom období. Pena s vysokou hustotou zabraňuje deformácii matraca a zaručuje dlhú životnosť.

*Možné objednať aj v rozmeroch 90x200, 120x200, 140x200 a 160x200. V prípade záujmu o niektorý z neštandardných rozmerov nás kontaktujte mailom na objednavky@posteleroyal.sk.

SKU

429

Dostupnosť: Skladom

Matrac tvrdosti H4

1. Poťahová látka Vitalized
2. Hyper pena
3. Thermobond vlákna
4. Bonellové pružiny
5. Hyper pena
6. Poťahová látka Vitalized

Bonellové pružiny

Oceľové pružiny, ktoré sú ošetrené špeciálnym tepelným spracovaním a ktorých pevnosť sa zvyšuje metódou dvojitého žíhania, sa transformujú na malé špirály. Oceľový pružinový systém je neoddeliteľnou súčasťou ortopedickej kultúry matracov, ktorá sa používa už roky.

Poťahová látka Vitalized

Reguluje mikrocirkuláciu krvi, čím pomáha telu efektívnejšiemu zbavovaniu sa toxických látok, k zlepšeniu zásobovaniu tkanív kyslíkom a živinami a naštartovaniu regeneračných procesov.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!