-10%

Matrac Visco Lux Grey 180x200cm

Bežná cena 1 040,00 € Špeciálna cena 940,00 €

Mäkší matrac z termoelastickej peny VISCO MEMORY s hustými pružinami vytvára mimoriadne pohodlný matrac, ktorý sa dokonale prispôsobí, no zároveň je pevný a odolný a je tak vhodný aj pre osoby s ortopedickými problémami. Použitá pena navyše zabraňuje deformácii matraca
a zaručuje jeho dlhú životnosť.

*Možné objednať aj v rozmeroch 90x200, 120x200, 140x200 a 160x200. V prípade záujmu o niektorý z neštandardných rozmerov nás kontaktujte cez kontaktný formulár.

SKU

83

Dostupnosť: Dodanie 6 - 8 týždňov

Matrac tvrdosti H1

1. Špeciálna pletená textília
2. Silikonizované vlákna
3. Hyper pena
4. Predeľovacia vrstva
5. Ortopedická pamäťová pena
6. Podporná ortopedická pena
7. Špeciálna vata
8. Predeľovacia vrstva
9. Taštičkové pružiny
10. Pena s vysokou hustotou
11. Špeciálna vata
12. Výplň s vysokou hustotou
13. Protišmyková spodná vrstva

Taštičkové pružiny

Špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. Pri dvojitom použití pružín sa zabezpečí, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Hyperpena

Pena, ktorá sa vám úplne prispôsobí. Vhodná najmä pre jednotlivcov, ktorí trpia ortopedickými problémami. Zabezpečí nerušený a kvalitný spánok.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!