Povedali o nás

Žužu Juhošová Strmá, Zákazník

2. Február 2022

Za mňa Edimarket úplne TOP, vždy sme si vybrali k maximálnej spokojnosti. Postele neskutočne úžasné, spojený vzhľad, komfort a dizajn. Posteľ nielen krásne vyzerá ale neskutočne dobre sa na nej spi. Ja som spokojná nielen s tovarom ale aj personálom. Žienky sú vždy nápomocné, ústretové, milé. Ďakujem Vám za úžasne nákupy a úžasný prístup.

Kristína Marcinek Reváková, Zákazník

12. Január 2022

Vždy, keď nám príležitost (som z BA), sa v predajni zastavím.. páči sa mi ponúkaný sortiment – všetko vkusné, trendy, moderné i klasické – určite si každý nájde,čo hľadá a čo sa mu páči…a oceňujem celkový ,,look,, predajne…všetko pekne nastajlovane, naaranžované,prehľadné…ústretový personál predajne dotvára celkový pozitivny dojem pri nakupovani…

Soňa Chamulová, Zákazník

16. December 2021

Edimarket je pre mňa synonymom spokojnosti… Všetky dievčatá a aj šéfka sú veľmi ústretové a ochotné. Nám pomohli úplne vo všetkom. Čo nemali, určite zohnali. A topka je posteľ, na ktorej sa spí ako na obláčiku. Tie postele by som si najradšej zobrala domov všetky, také sú krásne a pohodlne veľmi ťažko sa vyberá. Veľmi rada sa ku vám vraciam ja aj moja rodina. Prajem vám veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

Michaela Detvanová Kačániová, Zákazník

7. December 2022

Veľký výber kvalitného tovaru a milý a ochotný personál. Veľmi dobré skúsenosti.