-11%

Matrac Solis 160x200cm

Bežná cena 940,00 € Špeciálna cena 840,00 €

Špeciálne vyvinutá poťahová látka Fresh, ktorá je použitá pri výrobe tohto matraca je mimoriadne vhodná pre alergikov, ako aj pre všetkých, ktorým záleží na minimalizácii prachu a alergénov v ich spálni. Množeniu mikroorganizmov zabraňuje aj výborná vzdušnosť, ktoru sa taštičkové matrace vyznačujú.

*Možné objednať aj v rozmeroch 90x200, 120x200, 140x200 a 160x200. V prípade záujmu o niektorý z neštandardných rozmerov nás kontaktujte cez kontaktný formulár.

SKU

468

Dostupnosť: Skladom

Matrac tvrdosti H3

1.Poťahová látka Fresh
2. Podporná ortopedická pena
3. Hyper pena
4. Pena so strednou hustotou
5. Thermobond vlákna
6. Taštičkové pružiny
7. Thermobond vlákna
8. Protišmyková spodná vrstva

Taštičkové pružiny

Špeciálny pružinový systém umiestnený v samostatných vreckách tak, aby sa mohol pohybovať nezávisle od seba, čím sa zníži tlak v jednotkovej oblasti znížením priemerov pružín. V prirodzenom pomere podopiera vašu hlavu, krk, ramená, pás, boky a nohy smerom k ťažisku. Uvoľňuje chrbticu znížením tlaku vo všetkých bodoch vášho tela. ˇVďaka tomuto systému je zabezpečené, že nebudete ovplyvnení pohybmi vášho partnera počas spánku.

Pletená textília

Pletené textílie sa získavajú zvlákňovaním priadze ihlami, čím sa vytvára pružný a elastický povrch. Je odolnejšia a prirodzenejšia ako iné tkaniny.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!